Alliance Agro Forestry 333 sprawdzają się w testach

Bohnenkamp sponsoruje zespół BFS Trucksport z oponami leśnymi

[Translate to Polish:] BFS-Trucksport-Team: Marc Stegmaier, Jan Plieninger

Bohnenkamp po raz pierwszy w tym roku wsparł Trucksport-Team Business Fleet Services GmbH (BFS) mocnymi oponami. Cztery opony Alliance Agro Forestry 333 mogły udowodnić swoje właściwości terenowe na ekskluzywnym Truck Trial Challenge.

Zespół BFS Trucksport pod kierownictwem Marca Stegmaiera i Jana Plieningera, na początku października w parku off-road w Langenaltheim, pokazał jak dobrze ich ciężarówka MAN radzi sobie na mocnych bieżnikach Alliance Agro Forestry 333. Na nierównym, twardym podłożu byłego kamieniołomu opony wykorzystały całą moc pojazdu. Chociaż opona Agro Forestry 333 została zaprojektowana przez Alliance specjalnie do użytku w leśnictwie, jej doskonała trakcja wyróżnia się również na kamienistym podłożu parku off-roadowego.

.

Opona Alliance z konstrukcją wzmocnioną szerokim stalowym pasem, została po raz pierwszy zaprezentowana sześć lat temu. Od tego czasu Agro Forestry 333 sprawdza się w trudnych warunkach leśnych. Opona R-1 zapewnia długą żywotność i jest wyjątkowo dobrze chroniona przed przecięciami i przebiciami.

.

Dzięki wysokowydajnej oponie zespół BFS z Kirchberg an der Jagst w Badenii-Wirtembergii chciał zapewnić sobie miejsce na Mistrzostwach Europy w Truck Trial EM 2020. Jednak impreza została odłożona na później. Jak wiele innych wydarzeń w tym roku, organizatorzy musieli odwołać imprezę z powodu COVID-19. Austriacki organizator wyścigów OVS zorganizował zastępczy Truck Trial Challenge dla drużyn i sponsorów. Niepubliczny turniej odbył się pod rygorystycznymi wymogami higienicznymi.

.