Najnowocześniejsza logistyka dla Ciebie.

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie logistyki! Kontrola przepływu towarów jest kluczową kompetencją firmy Bohnenkamp. W naszej sieci logistycznej utrzymujemy do Państwa dyspozycji zapas około 1,5 miliona opon, kół, felg i elementów konstrukcyjnych pojazdów. Dzięki danym o stanach magazynowych w czasie rzeczywistym i codziennym dostawom zapewniamy naszym klientom najwyższą elastyczność i najlepsze zaopatrzenie.

Logistyka Day-to-Day

Jeśli otrzymamy Twoje zamówienie w dni powszednie do godziny 15:00, wyślemy Twoje towary tego samego dnia. Z reguły opony, koła i felgi są gotowe do dalszej odsprzedaży lub montażu już następnego dnia. Ta obietnica " Day-to-Day" oszczędza zasoby i pozwala w sposób zdecydowany wyrażać siebie i działać wobec klientów.

Największa dostępność

Nasz asortyment obejmuje około 10.000 różnych artykułów związanych z kołami, felgami, przewodami i częściami pojazdów. W połączeniu z doskonale skoordynowanymi procesami logistycznymi, wspieramy dealerów maksymalną dostępnością i minimalnymi czasami dostawy.

Posiadamy w magazynie szeroką gamę produktów.

Własny kompletny zestaw kół

W firmie Bohnenkamp montujemy indywidualnie zestawione kompletne koła we wszystkich rozmiarach. Oferujemy tę usługę nawet w obszarze opon flotacyjnych zoptymalizowanym pod kątem koncentryczności dla marek BKT i ATG. Oferta naszych niezawodnych możliwości montażowych skierowana jest do dealerów, warsztatów i producentów pojazdów. Na 17 stanowiskach montażowych w naszej siedzibie w Osnabrück, pracujemy z dzienną wydajnością do 1000 kompletnych kół, montowanych do zastosowań w rolnictwie, transporcie ciężarowym, przemyśle i robotach ziemnych.

Śledzenie zamówienia

Tracking i śledzenie ułatwiają handel i poprawiają planowanie. Dzięki naszemu systemowi śledzenia zamówień, w każdej chwili możesz sprawdzić aktualny status wysyłki Twojego towaru. Na podstawie przewidywanego czasu dostawy opon, kół lub felg możesz w niezawodny sposób planować codzienne zadania i procesy robocze oraz w wiążący sposób informować swoich klientów, kiedy zamówienie będzie gotowe do odbioru.

Dostawa zależna od producenta

Dostarczamy opony, felgi i kompletnie zmontowane koła indywidualnie według specyfikacji producenta. Chcesz mieć dostawę w określonym czasie bezpośrednio do miejsca montażu? Wolicie Państwo dostawę we własnych stojakach? Produkty muszą być pakowane i konfekcjonowane w określonej kolejności? Porozmawiaj z nami. My to umożliwiamy!

Doskonałe warunki składowania

Prosimy o przesłanie kompletnej aplikacji w dokumencie pdf na adres: bewerbung@bohnenkamp.at

.

Or

.

Zaaplikuj online teraz!

5.500 Sendungen pro Tag

6.600 kontener rocznie

150.000 m² powierzchni magazynowej