Wsparcie techniczne

Wspieramy Cię przez cały czas.

Od interfejsów pozwalających na wgląd do naszych aktualnych stanów magazynowych, przez dokładne obliczenia czasu realizacji, po obsługę danych rysunków inżynierskich, oddajemy do Państwa dyspozycji nasze dane, aby Państwa codzienna praca była jak najwygodniejsza.

Rozwój

Towarzyszymy Państwu od pierwszego rysunku 3D, poprzez indywidualną oponę, aż do gotowego zamontowanego koła. Na życzenie, wykwalifikowani pracownicy Bohnenkamp z serwisu OE wesprą Państwa jako konstruktorów pojazdów już w fazie projektowania, służąc szeroką wiedzą fachową i bogatym doświadczeniem. Czy mają Państwo konkretne pomysły dotyczące nośności, koloru, jakości, malowania lub wzmocnień? Wspólnie z wybranymi dostawcami Bohnenkamp realizuje również indywidualne rozwiązania i konfiguracje w zakresie opon, kół, felg i konstrukcji pojazdów.

Przetwarzanie danych

Wspieramy działy rozwoju i projektowania firm zajmujących się budową maszyn za pomocą danych projektowych 3D, rysunków technicznych i cyfrowych modeli opon, kół i felg, którymi handlujemy. Na wszystkie produkty wystawiamy również certyfikaty techniczne, które pomagają zapewnić zgodność z normami technicznymi i spełnienie kryteriów dopuszczenia.

Konwersja

Kompetencje firmy Bohnenkamp w zakresie doboru opon! Chętnie pomożemy Ci w poszukiwaniu odpowiednich opon do Twojego pojazdu z napędem na wszystkie koła. Odpowiedni wybór zależy od dokładnych wymiarów. Jeśli obwody toczne opon przednich i tylnych nie są zgodne, istnieje ryzyko nierównomiernego zużycia, a w najgorszym przypadku kosztownego uszkodzenia skrzyni biegów. Tolerancja wynosi zaledwie kilka punktów procentowych. Wybierzemy dla Państwa nie tylko właściwy bieżnik, ale również sporządzimy kalkulację - telefonicznie lub poprzez kalkulator online.

Aplikacja dla doradców technicznych

Praktyczny przewodnik techniczny firmy Bohnenkamp umożliwia szybkie zapoznanie się z naszym asortymentem i odpowiednimi produktami w biurze lub u klienta. Nasz mobilny rejestr elektroniczny zawiera wszystkie dane techniczne dotyczące wszystkich popularnych opon rolniczych, ciężarowych, przemysłowych i do maszyn do robót ziemnych. Jako zarejestrowany dealer możesz również w prosty sposób zamówić żądane opony bezpośrednio w sklepie internetowym Bohnenkamp za pomocą aplikacji.

.