Twój silny partner w zakresie opon i kół w Polsce

Twój silny partner w zakresie opon i kół w Europie

Twój silny partner w zakresie opon i kół w Europie

Twój silny partner w zakresie opon i kół w Europie

Witamy w Bohnenkamp

Jako grupa hurtowa jesteśmy niezawodnym i kompetentnym lokalnym dostawcą opon, kół i części samochodowych do użytku profesjonalnego w 28 krajach. Naszą pełną gamą produktów zaopatrujemy  dealerów wyspecjalizowanych w dziedzinie rolnictwa, leśnictwa, usług komunalnych, robót ziemnych, przemysłu, transportu drogowego oraz małych i specjalnych pojazdów. Dostarczamy produkty również do znanych producentów maszyn. Kompetentne doradztwo, najlepsza dostępność towarów i partnerska obsługa są podstawą naszych usług.

O FIRMIE

NASZA OFERTA DLA DYSTRYBUCJI

Opony

Opona jest elementem łączącym pojazd z podłożem. Spośród ponad 6000 produktów oferujemy rozwiązania odpowiednie dla Twoich potrzeb.

Koła

Oferujemy kompletne koła dopasowane do Twoich potrzeb – wyważone, o indywidualnie dobranych parametrach i polakierowanych felgach.

Felgi

Od 3 do 54 cali – jako standardowe felgi z magazynu lub indywidualnie konfigurowane według offsetu, szerokości, rozstawu śrub oraz okreslenia koloru.

Dętki

Najwyższa dostępność dętek, zaworów i ochraniaczy wszelkiego rodzaju – od jednej sztuki do całych pakietów dostępnych bezpośrednio z magazynu.

Części zamienne

Dostarczamy osie, amortyzatory, hamulce, łożyska i zaczepy jako części zamienne lub gotowe do montażu zespoły.

Akcesoria

Potrzebujesz dodatkowych akcesoriów? Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego.