Bohnenkamp jako pracodawca

Jako część odnoszącej sukcesy grupy przedsiębiorstw, firma Bohnenkamp s.r.o. może pochwalić się ponad 70 latami sukcesów na rynku z bezpieczną przyszłością. Najważniejszym czynnikiem sukcesu są nasi zaangażowani, zorientowani na usługi pracownicy. Oferujemy im nowoczesne miejsca pracy w międzynarodowym środowisku w średniej wielkości firmie.

Zorientowany na pracę zespołową

Jako grupa robocza, dział lub międzynarodowy zespół projektowy - w firmie Bohnenkamp wspólnie osiągamy wielkie cele. Tak samo zorientowani na pracę zespołową, świętujemy sukcesy i bierzemy odpowiedzialność za zadania i wyzwania. Silny zespół Grupy Bohnenkamp liczy obecnie ponad 600 pracowników. Opieramy się na indywidualnych atutach, które łączymy w zespoły z korzyścią dla naszych klientów z branży handlowej, maszynowej i warsztatowej. Dlatego właśnie prawdziwi gracze zespołowi znajdują w Bohnenkamp, oprócz ekscytujących wyzwań, najlepsze warunki ramowe dla wspólnego sukcesu zawodowego

.

Osobisty

W firmie Bohnenkamp wiemy, na czym polega nasza działalność: handel odbywa się między ludźmi. Chcemy, aby tak pozostało nawet w cyfrowej przyszłości. Dlatego też przywiązujemy dużą wagę do osobistego kontaktu między nami a naszymi partnerami handlowymi. Ten osobisty element wzmacniamy dzięki prostej organizacji, maksymalnej swobodzie działania naszych pracowników i możliwie jak najmniejszej biurokracji. Dla nas jednak "osobisty" oznacza również rozwijanie każdego pracownika z uwzględnieniem jego mocnych i słabych stron, a jako pracodawca zapewnienie odpowiedniego wsparcia w nagłych wypadkach.

International

Bohnenkamp AG łączy w sobie atrakcyjne międzynarodowe środowisko pracy z bezpieczeństwem i stabilnością średniej wielkości przedsiębiorstwa handlowego z Dolnej Saksonii. Nasze oddziały i filie, jak również działalność handlowa w 26 krajach kształtują codzienne życie zawodowe we wszystkich działach. Poza tym mamy na całym świecie znanych dostawców i partnerów rozwojowych, np. z Chin, Indii lub USA. Na tle naszych międzynarodowych struktur, lokalne kompetencje i odpowiedzialność zapewniają typową dla Bohnenkamp elastyczność i orientację na klienta.

Zrównoważony

Kto do nas przychodzi, zazwyczaj zostaje na długo. Dotyczy to zarówno naszych klientów, jak i pracowników. Uważamy to za dobry znak, że jako firma działamy rozważnie zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz firmy. Nasze decyzje biznesowe podejmujemy w sposób odpowiedzialny, mając na uwadze rynek, naszych pracowników i klientów. Elastyczność i dalekowzroczność dają nam niezbędną zdolność adaptacji do zmian zachodzących w naszej branży i poprowadzą nas bezpiecznie i w sposób zrównoważony w przyszłość.

Perspektywy

Co Bohnenkamp będzie w przyszłości reprezentować jako firma i pracodawca? Już teraz wytyczamy kierunki dla skutecznej przyszłości gospodarczej. Naszych przyszłych specjalistów szkolimy kompleksowo i na najwyższym poziomie we wszystkich działach, dbamy o naszą wydajność m.in. poprzez certyfikowane zarządzanie jakością i jesteśmy zawsze niezawodnym i kompetentnym partnerem dla naszych klientów, dostawców i partnerów biznesowych. Z ponad 60-letnim doświadczeniem patrzymy w bezpieczną i solidną przyszłość.

Zainteresowany? W takim razie aplikuj do nas!
Zapoznaj się z naszymi ogłoszeniami o pracę, lub wyślij nam swoją aplikację. Czekamy na Twoją wiadomość. Do zobaczenia wkrótce w Bohnenkamp!

ZGŁOŚ SIĘ JUŻ TERAZ

.