Poruszamy profesjonalistów

Obszary produktowe

Witamy u dostawcy pełnego asortymentu opon, kół, felg, dętek i części samochodowych.

Rolnictwo, leśnictwo i gospodarka komunalna

Rosnąca profesjonalizacja i specjalizacja w rolnictwie, leśnictwie i usługach komunalnych stawia coraz wyższe wymagania w stosunku do opon używanych w maszynach. Dzięki ponad 65-letniemu doświadczeniu i ponad 20 markom partnerskim i handlowym w asortymencie, nasz doświadczony zespół serwisowy doradzi Ci niezależnie i kompetentnie przy wyborze odpowiednich opon, kół i akcesoriów.

Dowiedz się więcej

Roboty ziemne i plac budowy

"

Podczas robót ziemnych i użytkowania na placach budowy opony i koła są narażone na niezwykle duże wyzwania. Wymagające powierzchnie, duże objętości ładunkowe i różnorodne warunki pracy stawiają indywidualne wymagania w zakresie właściwego doboru produktów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasz kompetentny zespół serwisowy pomoże Ci w podjęciu decyzji telefonicznie i na miejscu.

Dowiedz się więcej

"

Port i przemysł

Ciągłe zmiany obciążeń i pustych przebiegów, silne ruchy podnoszące i ścinające, jak również manewry na twardym podłożu wymagają wiele od opon w zastosowaniach portowych i przemysłowych. Czy to reachstacker, dźwig, czy wózek widłowy - nasza bogata oferta produktowa oferuje szeroki wybór opon i kół do każdego zastosowania przy zachowaniu doskonałego stosunku ceny do jakości.

Dowiedz się więcej

Transport ciężarowy

W transporcie towarów liczy się maksymalna wydajność i niezawodność. Wspieramy naszych klientów kompletnymi rozwiązaniami w zakresie kół, od małych samochodów dostawczych i ciężarowych po wyposażenie przyczep i autobusów, a także współpracujemy z uznanymi i innowacyjnymi markami opon, felg i akcesoriów, aby znaleźć właściwe rozwiązanie. We współpracy ze sprzedawcami opon oferujemy również własną pomoc drogową dla większego bezpieczeństwa w branży transportowej.

Dowiedz się więcej

Pielęgnacja terenów zielonych, ogrody i rekreacja

Pielęgnacja murawy, taczki, wózki golfowe i małe traktory - nasz szeroki wybór opon, kół, felg i dętek zapewnia, że masz odpowiednie elementy od 3 cali do 18 cali.

.

Dowiedz się więcej