Twój silny partner w zakresie opon i kół w Polsce.

Jako wiodący hurtownik opon, kół i części samochodowych do użytku profesjonalnego, jesteśmy lokalnie dostępni dla naszych klientów. Kompetentnie i niezawodnie zaopatrujemy dealerów i producentów w wysokiej jakości produkty z naszej bogatej oferty.

Na miejscu

Kompetentni, bliscy i niezawodni pracownicy terenowi zadbają o Państwa potrzeby na miejscu. Tutaj znajdziesz kontakt do Twojego lokalnego doradcy.

Przez telefon

Doświadczeni koledzy odpowiedzą na Państwa pytania i zajmą się Państwa problemami. Znajdź teraz swoją osobę kontaktową.

Sklep internetowy

Sprawdź wszystkie dane techniczne ,dostępność i ceny jako zarejestrowany klient.

5.500 Sendungen pro Tag

6.600 kontener rocznie

150.000 m² powierzchni magazynowej

Wrażenia z trzech dni VDBUM
Windpower – moc łączy się z wydajnością

Zrównoważony biznes

Postrzegamy zrównoważony rozwój jako nasz osobisty i korporacyjny obowiązek. Nasze wysiłki na rzecz zrównoważonego rozwoju koncentrują się na ciągłym rozwoju naszych pracowników, zdrowym funkcjonowaniu naszej firmy i przyjaznym dla środowiska wykorzystaniu zasobów. Poniższe trzy przykłady pokazują, jak w praktyce realizujemy naszą odpowiedzialność na różnych płaszczyznach.

Zasoby

We wszystkich naszych zakładach stosujemy już najnowocześniejszą technikę oszczędzania energii oraz energię odnawialną - co zostało udokumentowane pomyślnie przeprowadzonym audytem energetycznym DIN EN 16247-1.

Dowiedz się więcej

Zrównoważony rozwój

Konsekwentnie oceniamy sprzedawane przez nas produkty pod kątem ich pozytywnego wpływu na oszczędność paliwa, ochronę gleby i zwiększanie plonów.

Więcej

Społeczność

Pod hasłem „Edukacja dla każdego” Fundacja Friedela i Giseli Bohnenkampów trwale wspiera edukację dzieci, młodzieży i dorosłych.

O Fundacji