Bierzemy odpowiedzialność

Zarządzamy naszą grupą zgodnie z wartościami średniej wielkości firmy rodzinnej. Przestrzeganie wszystkich przepisów prawnych jest dla wszystkich naszych pracowników rzeczą oczywistą. Co więcej, nasze wewnętrzne wytyczne nadają naszym działaniom dodatkowa wiarygodnosc.

Zrównoważony rozwój

Działamy w sposób odpowiedzialny i zrównoważony zgodnie z naszym zobowiązaniem do zrównoważonego rozwoju i oczekujemy takiej postawy również od dostawców, z którymi od lat współpracujemy na zasadach partnerskich. Nasze produkty powinny w jak największym stopniu przyczyniać się do zmniejszenia ilości paliwa, ochrony gleby i zwiększenia plonów.

Wszystkie nasze zakłady posiadają certyfikat ISO zgodny z normą DIN 9001.

Compliance

Nasze działania opierają się na wartościach takich jak: uczciwość, szacunek, zaufanie, jakość, wydajność i zrównoważony rozwój oraz są zgodne z krajowymi i międzynarodowymi zasadami, regulacjami, przepisami prawa i normami społecznymi. To wyobrażenie o sobie opiera się na naszym obowiązującym Kodeksie Postępowania Bohnenkamp.

Code of Conduct of the Bohnenkamp Group

Code of Conduct for Suppliers of the Bohnenkamp Group

Rosnąca odpowiedzialność

Nasza odpowiedzialność wobec społeczeństwa, pracowników i środowiska naturalnego ewoluowała wraz z rozwojem naszej działalności. O tym, jak rosła nasza odpowiedzialność, mówi również historia naszej firmy.

Do historii firmy

"

Fundacja Bohnenkamp

Pod hasłem „Edukacja dla każdego” Fundacja Bohnenkamp opowiada się za równymi szansami i wspiera młodych ludzi, którzy z różnych powodów są uważani za "upośledzonych" w konwencjonalnym systemie edukacji.

O Fundacji

Edukacja

Producenci, dealerzy i warsztaty otrzymują od firmy Bohnenkamp "swoje" kompletne koło – indywidualnie skonfigurowane i w pełni zmontowane. Nasz serwis kół do Państwa dyspozycji  od elektronicznego konfiguratora kół, poprzez wysokowydajną infrastrukturę z 17 stanowiskami do codziennego montazu dużych ilości, aż po dostawę kompletnych kół bezpośrednio do Państwa zakładu produkcyjnego.

 

 

PRZEJDŹ DO SKLEPU INTERNETOWEGO

"