Bierzemy odpowiedzialność

Zarządzamy naszą grupą zgodnie z wartościami średniej wielkości firmy rodzinnej. Przestrzeganie wszystkich przepisów prawnych jest dla wszystkich naszych pracowników rzeczą oczywistą. Co więcej, nasze wewnętrzne wytyczne nadają naszym działaniom dodatkowa wiarygodnosc.

Zrównoważony rozwój

Działamy w sposób odpowiedzialny i zrównoważony zgodnie z naszym zobowiązaniem do zrównoważonego rozwoju i oczekujemy takiej postawy również od dostawców, z którymi od lat współpracujemy na zasadach partnerskich. Nasze produkty powinny w jak największym stopniu przyczyniać się do zmniejszenia ilości paliwa, ochrony gleby i zwiększenia plonów.

Wszystkie nasze zakłady posiadają certyfikat ISO zgodny z normą DIN 9001.

Compliance

Nasze działania opierają się na wartościach takich jak: uczciwość, szacunek, zaufanie, jakość, wydajność i zrównoważony rozwój oraz są zgodne z krajowymi i międzynarodowymi zasadami, regulacjami, przepisami prawa i normami społecznymi. To wyobrażenie o sobie opiera się na naszym obowiązującym Kodeksie Postępowania Bohnenkamp.

Do Kodeksu Postępowania

Rosnąca odpowiedzialność

Nasza odpowiedzialność wobec społeczeństwa, pracowników i środowiska naturalnego ewoluowała wraz z rozwojem naszej działalności. O tym, jak rosła nasza odpowiedzialność, mówi również historia naszej firmy.

Do historii firmy

"

Fundacja Bohnenkamp

Pod hasłem „Edukacja dla każdego” Fundacja Bohnenkamp opowiada się za równymi szansami i wspiera młodych ludzi, którzy z różnych powodów są uważani za "upośledzonych" w konwencjonalnym systemie edukacji.

O Fundacji

Edukacja

Producenci, dealerzy i warsztaty otrzymują od firmy Bohnenkamp "swoje" kompletne koło – indywidualnie skonfigurowane i w pełni zmontowane. Nasz serwis kół do Państwa dyspozycji  od elektronicznego konfiguratora kół, poprzez wysokowydajną infrastrukturę z 17 stanowiskami do codziennego montazu dużych ilości, aż po dostawę kompletnych kół bezpośrednio do Państwa zakładu produkcyjnego.

 

 

PRZEJDŹ DO SKLEPU INTERNETOWEGO

"