Kompletny serwis kół

W firmie Bohnenkamp montujemy indywidualnie skonfigurowane kompletne koła we wszystkich rozmiarach, zoptymalizowane pod kątem idealnej współosiowości. Na naszych 17 nowoczesnych stanowiskach montażowych w centrum logistycznym Bohnenkamp w Osnabrück produkujemy dziennie około 1.000 kompletnych kół. Z niezawodnej zdolności montażowej korzystają dealerzy, warsztaty oraz producenci pojazdów i maszyn w rolnictwie, transporcie ciężarowym, przemyśle i branży robót ziemnych.

Indywidualna konfiguracja kół

Nasi eksperci towarzyszą Państwu od samego początku przy konfiguracji Państwa indywidualnego kompletnego koła. Na podstawie typu pojazdu i planowanego obszaru użytkowania dobieramy odpowiednią kombinację opon, felg i akcesoriów różnych marek. W ten sposób powstaje Państwa perfekcyjne, kompletne koło firmy Bohnenkamp.

Koła w jakości OE

Wielu znanych producentów pojazdów zaufało nam jako partnerowi i dostawcy dla swoich pojazdów. Nasze usługi obejmują terminowe planowanie zapotrzebowań, indywidualny montaż i załadunek oraz dostawy just-in-time bezpośrednio na produkcję.

Duża wydajność montażu

Na najnowocześniejszych stanowiskach montażowych w naszych różnych lokalizacjach produkowanych jest dziennie do 1000 w pełni zmontowanych kompletnych kół, skonfigurowanych zgodnie z indywidualnymi specyfikacjami i wymaganiami klienta. Nasz wysokowydajny i precyzyjny montaż kół wspiera już wiele znaczących marek z branży pojazdów i maszyn rolniczych w Niemczech i Europie.

Zoptymalizowany montaż

Wspólnie z naszymi markami partnerskimi Alliance i BKT oraz producentami felg GKN i Jantsa, opracowaliśmy zoptymalizowany pod kątem przebiegu proces montażu kół flotacyjnych. W tym miejscu łączymy najwyższy punkt opony z najniższym punktem danej felgi. W ten sposób powstaje perfekcyjne koło, które gwarantuje możliwie najbardziej płynną jazdę.

Konwersja

Wspieramy Cię w konwersji pojazdów na opony specjalne. Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji telefonicznie lub na miejscu, zaczynając od wyboru odpowiedniego rozmiaru i odpowiedniego wzoru bieżnika, aż po obliczenie offsetu i dobór przełożenia w pojazdach z napędem na wszystkie koła.