Grupa Bohnenkamp wzmacnia pozycję i obecność w Polsce rozszerzając swoją ofertę o pełny asortyment opon Alliance: rolnicze, ciężarowe, przemysłowe, do robót ziemnych i pracy w stoczniach.

Grupa Bohnenkamp rozszerza swoją ofertę w Polsce o pełny asortyment marki Alliance. Vratko Skara, dyrektor generalny Bohnenkamp s.r.o. a także odpowiedzialny za działalność Bohnenkamp w Polsce, dzięki poszerzeniu asortymentu widzi wiele korzyści dla klientów: „Polska jest krajem rolniczym i właśnie dzięki produktom Alliance klienci w Polsce będą mogli polepszyć warunki swojej pracy i to w bardzo atrakcyjnej cenie” Dyrektor poprzez długoletnią współpracę z Alliance Tire Group jest przekonany ,że również w Polsce opony Alliance będą cieszyć się dużą popularnością wśród klientów.Grupa Bohnenkamp wraz z poszerzeniem asortymentu o markę Alliance , oferuje klientom w Polsce produkty związane z rolnictwem , pracami ziemnymi, a także opony ciężarowe , dostawcze, rolnicze i przemysłowe. Do tego obszernego asortymentu należą opony marki : Alliance, Galaxy, Michelin, Kleber, Trelleborg, Windpower, Deli i Kenda, dętki marki Nexen i Donga ,a także felgi marki Accuride, Boka, Stocks i LP.

Więcej produktów, lepsza obsługa dla klientów.

"W połączeniu z dobrze znaną nam obsługą , możemy zaoferować naszym klientom w Polsce wiele udogodnień.Już teraz klienci mogą skorzystać z usług sklepu internetowego Bohnenkamp, dostępny również jako Aplikacja Mobilna.Dzięki specjalnemu/kompletnemu programowi wszystkie produkty są dostępne od ręki 24 godziny na dobę/ 7 dni w tygodniu - mówi Vratko Skara.”Ale nasz zespół obsługuje również klienta telefonicznie, oczywiście w języku narodowym (lokalnym) .Klienci obsługiwani są na najwyższym poziomie.Naszym celem jest zapewnienie dostaw zamówionych produktów do klienta w ciagu 24 godzin, przy czym najpierw zaopatrzenie klienta następuje z magazynu Bohnenkamp s.r.o. na Słowacji, a także z głównego magazynu w Osnabrück.
„Chcemy naszym klientom zaoferować to co jest najlepsze dla ich pracy: perfekcyjnie dopasowany asortyment, doradztwo na najwyższym poziomie, kompleksowa obsługa klienta i szybka dostawa towaru- oczywiście także w Polsce” podkreśla V.Skara.

Grupa Bohnenkamp - kompetentna, niezawodna, w pobliżu.
Firma Bohnenkamp, założona w 1950 r. W Osnabrück, jest silnym partnerem w zakresie opon, kół i części samochodowych do użytku profesjonalnego. Pod hasłem "Moving Professionals" międzynarodowa hurtownia obecna w 28 krajach to kompetentny, niezawodny i bliski klientowi partner. Asortyment produktów jest specjalnie dostosowany do wymagań każdego kraju i obejmuje opony i koła od 3 do 54 cali dla dziedzin rolnictwa i leśnictwa, robót ziemnych, przemysłu, transportu ciężarowego, a także dla małych i specjalnych pojazdów. Jednym z głównych elementów oferty opon są partnerskie marki Alliance, BKT i Windpower, a także Kenda i Deli.
Ponad 550 pracowników oferuje klientom kompleksową obsługę i doradztwo. Dzięki temu w każdej chwili do dyspozycji klientów jest ponad 80 kompetentnych pracowników terenowych i ponad 100 doświadczonych ekspertów w celu uzyskania porady telefonicznej. 25 punktów sprzedaży i logistyki w Europie, a także sklepy internetowe w odpowiednim języku narodowym gwarantują stałą bliskość klientów i niezawodną dostawę.